Tea time

októbra 01, 2017 Lucy's lifestyle 0 CommentsAhojte !!!
Už je tu jeseň a ja mám konečne čas písať. Porozprávať vám o tom, čo som zažila, čo robím, čo ma čaká, na čo sa teším, čo mám rada a čo sa mi už podarilo. Jednoducho, dnes to je kecací článok pri čaji, na ktorý vám hneď teraz dám recept :
Budete potrebovať :
- čierny čaj (najlepšie sypaný)
- sitko na čaj
- čajovú lyžičku
- vriacu vodu
- kondenzované mliko (salko)
a samozrejme krásnu šálku
𐩒 Čaj zalejte vriacou vodou a nechajte odstáť 5-10 minút (podľa inštrukcií na obale). Pridajte jednu čajovú lyžičku salka a poriadne zamiešajte. Ak by ste túžili po väčšej kalorickej bombe, môžete dozdobiť šľahačkou a topingom, prípadne grankom (alebo niečím, po čom vám zatúžili srdiečko)


Jeseň sa pre mňa samozrejme začala začiatkom školského roka, ktorý som začala celkom obstojne, nato, že som zatiaľ doma otvorila iba učebnicu dejepisu (z ktorého mám krásnych pár jednotiek - oplatí sa učiť).


Doma si namiesto učenia radšej nájdem čas na Bibliu. Čítanie všade mi uľahčuje aplikácia You Version, na ktorej mám načatých a ukončených už pár plánov, ktoré mi uľahčujú pochopiť Bibliu. Plány sú v rôznych témach, je len na vás, akú si vyberiete. (ak sa chcete mnou motivovať nájdete ma pod mojím menom Lucia Krišťaková)

No nečítam iba Bibliu, ale aj klasické knižky ako napríklad: Rozprávaj mi o láske; Tajomstvo; Will Grayson, Will Grayson; ... o ktorých sa dozviete viac v článku Knihovinky. Odkedy som tento článok vydala, už som stihla dalšiu prečítať a na pár kníh v mojej knižnici mám zálusk ešte tento mesiac, takže sa čoskoro (tak za mesiac) môžete tešiť na dalšie Knihovinky.

A môj život s Bohom ?
Od piatka som animátorka v našej farnosti a budem mať na starosti prípravu prvoprijímajúcich detí v našej obci. Celý víkend som strávila na fare v Lietave spolu s ostatnými animátorkami a animátormi. Čas sme strávili zaujímavo, hrali sme hru v teréne, ktorá vyvrcholila na hore Butkov, mali sme prednášku a veľa sme sa nasmiali a naučili.
V niektoré dni chodím aj do Evanjelického spoločenstva na Dorastové stretnutia a s kamarátkami mávame raz do týždňa skupinky.
Do kostola chodím každú nedeľu a ak sa podarí a je omša, tak aj v utorok. Tod' v skratke všetko.Strieľanie
Tréningy nám začali hneď na začiatku školského roka, súťaže nás čakajú od 21. októbra a na túto sezónu sa zatiaľ veľmi teším.  (ak by vás zaujímalo, ako som sa dostala k strieľaniu a ako to u mňa bolo prvé tri roky, tak napíšte do komentárov a ja si pre vás článok pripravím). Spolu s trénermi pripravujeme kalendár na rok 2018. Práve dnes sme mali fotenie do kalendára, fotili sme sa na hrade Strečno. Na kalendár sa veľmi teším, kedže fotky sú úžasné. Raz sme totiž kalendár už robili a tie výsledky boli dokonalé.

Typ na výlet
My, ako animátori, sme boli tento víkend na výlete na hore Butkov, kde je nádherná krížová cesta a ako odmena po výstupe vás čaká nádherný výhľad na krajinu a obrovský kríž.


Ak by vás ešte niečo zaujímalo, tak napíšte do komentára ♥
Ahojte, ...čo na srdci, to na blogu

Používa službu Blogger.

Contact

A blog created by

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Lucy's lifestyle

čo na srdci, to na blogu