JEANS

marca 07, 2017 Lucka Krišťakova 0 Comments


Ahojte !
Na svete je milión rôznych druhov a strihov nohavíc, ale ako tak rozmýšľam, tak dnešný svet pozná tak čierne obtiahnuté skinny. Nie je to škoda zahodiť šancu byť iný, originálny ? Ak chcete byť práve vy originálni a trochu vyčnievať, tak tento článok je pre vás, ukážem vám moje obľúbené strihy nohavíc a dám vám k nim pár tipov. (už nechcem zdržovať, lebo Barča práve sedí pred počítačom a čaká, kedy tento článok nabehne, tak poďme nato)

Voľné
Pôjdeme na to pomaly, a preto vám ako prvé ukazujem nohavice volnejšieho strihu, takže sa nemusíte báť. Pokiaľ v obchode zvolíte dobré číslo, tak sú nesmierne pohodlné. Ich voľnosť zakrýva hrubšie stehná a nohy pôsobia štíhlo. Mne sa na nich páči trend s rozstrapkaným lemom (ako majú tie prvé). Zatiaľ som ich videla v OVS, F&F, H&M, ... Tak čo skočíte si po ne alebo chcete niečo výraznejšie? Ako môžem sa tu teraz hrať a hovoriť vám rady, čo si k nim obliecť, ale bolo by to nespravodlivé, keďže u mňa to končí vždy aj tak svetrom.
Zvoncáky
Myslím si, že tieto voľné nohavice so zvonovým zakončením chýbajú v mojom šatníku asi najviac, buď ich mám na sebe, alebo po dlhom dni opäť skončili v práčke. (Máte to s nejakými nohavicami podobne ?) Ja osobne sa kvôli týmto nohaviciam stretávam s veľkou pozornosťou ľudí, čo mi nevadí, a preto ich nosím čím ďalej častejšie a to aj kôli tomu, že sa mi veľmi páčia - jednoducho ich MILUJEM. Nohy opticky predĺžia, zdvihnú zadoček a dodajú čerešničku na torte vášmu outfitu, a pokiaľ je retro tak ani nehovorím. Ak na nich chcete ušetriť, lebo v H&M alebo Zare za ne pýtajú neskutočné peniaze, skúste si pozrieť mamininu skriňu, ja som tam moje lásky našla tiež.


Stretch
Teraz sa dostávame tak trochu k spomienkam, minimálne mojim, pretože tieto nohavice (strih) som nosila ešte v škôlke. Úplne si ma viem predstaviť pred vstupom do škôlky, kedy mám na sebe stretchové nohavice s výšivkami Barbie alebo kvietkov. (vlastne ani teraz by mi tie kvietky nevadili, ale ešte som na také nenarazila) Tieto nohavice som videla taktiež v už zmieňovaných obchodoch ako H&M, Zara, či iné. Ale ako je u mňa zvykom (minimálne o pár riadkov vyššie), znova som navštívila mamininu skriňu a hneď dvoje sa tam na mňa usmievali.


Ktoré z týchto nohavíc máte už doma a oprášite ich, a po ktoré sa zastavíte pri najbližšom nákupe ?
♡♡♡ xoxo LucyPoužíva službu Blogger.

Contact

A blog created by

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me