HAUL

februára 25, 2017 Lucy's lifestyle 0 Comments

Ahojte !
Po Vianociach som sa vybrala konečne na nákupy a rada by som vám ukázala moje  úlovky. Dám vám aj pár tipov, kde čo kupovať. Tak poďme na to, aby som sa znovu nerozpísala.

❀Hoola
Už som sa zmieňovala o konturovacej tyčinke, ktorá je úplná bomba, ale niekedy to konturovanie treba zvýrazniť bronzerom. Ja som žiadny nemala, a keď som vošla do Sefory mala som ho v košíku ako prvý, úplne som sa doňho zamilovala. Pokiaľ sa chcete na bronzer spoľahnúť, tak jednoznačne choďte po tento.


Liquide lipstick Sephora
Tekuté rúže milujem a chcela som trochu extravagantný a aký iný si kúpiť ak nie čierny. Je super ale nezasychá úplne a po silnom prechode cezň sa spraví šmuha. Takže pozor. Ale čo iné sa dá čakať u čiernej farby.


Mask
Nikdy som nemala tú ospevovanú masku pod oči a konečne ju mám a ešte aj s maskou na pery, no čo viac si priať. Už sa teším, keď je vyskúšam.


Velvet Stick
Chýbal mi taký naozaj jemný rúž, ktorý som našla v tete za tri eurá, ak vôbec. Je od essence a mám odtieň 02


Žehlička Rowenta for Ellite
Mala som, alebo mám multifunkčný prístroj na vlasy, ale nefunguje, potrebovala som poriadnu žehličku, tak som sa v Datarte zastavila po túto od Rowenta for Elite. Stála 2O eur. Má nastaviteľnú teplotu, keramické platničky a pred žehlením si nemusíte aplikovať ochranné spreje, lebo žehlička to urobí za vás.
Soya Milk
Mám rada sáojové a iné mlieka, ale to ste si už asi všimli, keď mám o nich aj články. Rada by som vám predstavila mlieka z dm, ktoré sú o euro lacnejšie čo je dosť. Majú super zloženie narozdiel od Alpra, ktoré obsahuje veľa cukrov.Chocolate cream
Nutelu u nás doma nenájdete, ale niekedy si treba dopriať, a keď sa to dá zvládnuť aj zdravšie (zdravšie neznamená zdravo) tak prečo nie ? Táto stála tri eurá.


Chia semienka
Mne sa už skoro minuli a potrebovala som nové, k chia semienkam chcem dodať iba to, aby ste sa pozerali na cenu za kilo, budete potom vedieť, ktoré sú lacnejšie.


Náhrdelník
Znovu sme si zo Sárou kúpili niečo spoločné. Teraz to je tento krásny zlatý náhrdelník s okom. No nezamilovali ste sa, ak hej tak H&M.


❀Štetec 
Tento štetec som si síce kúpila pred Vianocami, ale chcem vám ho ukázať, stál tri eurá a kúpila som ho u čínanov. Nutne som potrebovala štetec a tento je super, i keď v blízkej budúcnosti zvažujem kúpu od Zoeva.


Chcem vám ukázať aj iné potraviny, ktoré si kupujem, ale nerozpísala som sa tu o nich. Je to napríklad Agáve, ryžové chlebíky na desiatu, chrumky, kakao, soľ, .. Zdravé potraviny nakupujem najradšej v Dm, Vita line, Biopark a iné


Dostala som
Často sa stáva, že niečo aj dostanem, a keď je to skvelé tak mi príde ľúto vám to neukázať. A preto je tu druhá časť článku.

 Anew BB
Viete koľko som si ho priala. Je to BB cream, ktorý má univerzálny odtieň - prispôsobí farbe vašej pleti. Už nemusíte stráviť hodinu vyberaním odtieňu, on to vyrieši za vás.


Revlon COLORBURST
Ľahký balzámo-rúž, ktorý je plný trblietok a obsahuje látku, ktorá pery zväčšuje (tento efekt robí aj lesk na pery od AVON). Je slabučko ružový a na perách vazerá nádherne. Je trochu drahší, ale vyplatí sa to, určite si poň zbehnite.
♡ Lucy


čo na srdci, to na blogu

Používa službu Blogger.

Contact

A blog created by

This is a static content section widget. It is a handy way to show additional content at the widgetized page. The static content section widget outputs the contents of a selected static page. You can use as many instances of the static content section widget you wish, to create the ideal page structure.


About Me

Lucy's lifestyle

čo na srdci, to na blogu